Medlem av Samfundet? Da er du innkalt til generalforsamling!

Studentersamfundet er en organisasjon, og som i alle andre organisasjoner avholdes det generalforsamling. Her tar vi opp viktige saker, blant dem Samfundets regnskap.

Det skal også velges nye medlemmer til Finansstyret; de som sitter på pengesekken på Samfundet. Still med ditt kandidatur, eller avgi din stemme.

Årsmelding og regnskap presenteres for godkjenning, og i pausen blir det servert suppe. Som medlem har du selvfølgelig stemmerett, og alt er gratis!

Filmen som ble vist på Stordalen-møtet:

Dagsorden

  1. Møtet er satt
  2. Styreprotokoll
  3. Politisk femminutt
  4. Presentasjon av gjengsjefer
  5. Lovendringsforslag fremmet av Sigbjørn Lund Olsen ” 3) Ansattes og gjengenes representanter Det velges en representant av, for og blant de ansatte, med vararepresentant. Tjenestetiden er to år. Det velges en representant av og for gjengene i Studentersamfundet, med vararepresentant. Tjenestetiden er ett år."
  6. Kunstnerisk ved Candiss

  7. Generalforsamling 7.1 Valg av ordstyrer 7.2 Valg av to vitner til referatet 7.3 Godkjenning av Dagsorden 7.4 Fremleggelse av årsmelding ved Finansstyret 7.5 Fremleggelse av Regnskap for 2009 ved Finansstyret 7.6 Valg av medlemmer til Finansstyret. Rådets innstilling: Dag Herrem (nestleder), Trond Skjefstad (medlem) og Nina Steen (medlem).

  8. Eventuelt

  9. Kritikk av møtet
  10. Møtet er hevet

Informasjon

Type: Samfundsmøte
Hvor: Storsalen, Trondheim
Når: torsdag 29. april 2010
Tidspunkt: 18:00
Arrangerende: Styret

Del
Facebook Facebook
Twitter Twitter

Kalender
  Legg til dette arrangementet (iCal)
  Legg til i Google Calendar (iCal)

Billett inkludert i inngang.