Debattkoordinator
Verv som
Gjengmedlem
Dette er en indikasjon på hvor mye arbeid vervet innebærer. Et gjengmedlem forventes å jobbe omtrent 10 timer i uken, funksjonærer omtrent 20 timer. Til gjengjeld har funksjonærer har noen flere goder enn gjengmedlemmer.
hos
ISFiT
ISFiT (ISFiT)
Bli debattkoordinator for ISFiT!
Debate and Discussion er den gjengen innenfor kultur som organiserer og bedriver med de tematiske diskusjonene, debattene og andre morsomme arenaer for samtaler omhandlende viktige deler av temaet makt. Vi skal ha mer enn syv ulike arrangementer hvor vi utfordrer hva en debatt er, hvordan vi ser på alt fra økonomisk makt og politisk makt til litt mer finurlige temaer som teknologi og helsevesenet.
Vi er på jakt etter debattmedarbeidere som kan bidra under selve festivalen med alle de viktige detaljene som trengs for at en panelsamtale, firesidechat eller sofaprat skal gå som smurt. Arbeidsoppgaver inkluderer, men er ikke begrenset til, opp-og nedrigging, kjøringsvakter, forpleining og andre viktige oppgaver som bidrar til at debattarrangementene går som smurt. Så hvis du er ute etter et lavterskel verv hvor du kan bidra til viktige arenaer for tankevekkende læring, refleksjon og forståelse av hvordan vi blir påvirket av makt hver eneste dag både direkte og indirekte, så er dette vervet for deg. Du får 3 vakter under festivalen og det er ingen krav til forkunnskaper. Før festivalen så er det møter annenhver uke samt annet gøy sosialt opplegg med alle andre innad i debatt. Bli med på en heidundranes reise gjennom tematikken sammen med et engasjert team!
Vi gleder oss masse til å lese søknadene deres og håper dere har lyst til å bli med på denne tematiske reisen sammen med Debate and Discussion!
Ta gjerne kontakt for en prat hvis du har noen spørsmål!
Best regards,
Emma Tomlinson
Head of Debate and Discussion, ISFiT 2025: Power
E-mail: emma.tomlinson@isfit.no
Tlf: +47 977 55 917