Informasjon
Restaurant
Arrangementer
Opptak

English
Medlem
Intern
Dette vervet tilhører et lukket opptak, det vil si et opptak som enten er gammelt eller som ikke er åpnet ennå.

Produsent

Verv som Gjengmedlem
Dette er en indikasjon på hvor mye arbeid vervet innebærer. Et gjengmedlem forventes å jobbe omtrent 10 timer i uken, funksjonærer omtrent 20 timer. Til gjengjeld har funksjonærer har noen flere goder enn gjengmedlemmer.
hos ISFiT
ISFiT (ISFiT)

Ønsker du å planlegge store seremonier?

Seremonigjengen står for planlegging og gjennomføring av de tre store seremoniene under ISFiT: Åpningsseremoni, Studentenes Fredspris-seremoni og Avslutningsseremoni. Gjennom varierte innslag som musikk, dans, taler og poesi skaper vi minneverdige øyeblikk. Vi jobber med alt fra å planlegge innslag og rekkefølge til å designe scenografi og koordinere teknisk produksjon. Som en del av denne gjengen får du være med å skape unike opplevelser der vi gir tilbake til deltakere og de frivillige.

Som produsent for en av ISFiTs seremonier får du ansvar for å planlegge og gjennomføre én av de store seremoniene. Dine oppgaver inkluderer å sette sammen rekkefølgen av innslag, utvikle et oppsett for showet og sørge for en gjennomført tidsplan fra prøver til gjennomføring. Du vil samarbeide tett med bookeren og scenedesigneren for din seremoni, samt resten av Seremonigjengen. Dette passer perfekt for deg som liker å jobbe med prosjektledelse, kreativ problemløsning og teamarbeid! Arbeidsmengden er et par timer ukentlig, med mer intensiv innsats i ukene før og under festivalen. Ingen forkunnskaper er nødvendige – kun engasjement.

Ta gjerne kontakt for en prat hvis du har noen spørsmål!

Best regards,
Utha Rasanaygam
Head of Ceremony, Ceremony, ISFiT 2025: Power
E-mail: utha.rasanayagam@isfit.no
Tlf: + 47 979 43 296

Søk på dette vervet

Klar til å søke?

Skriv litt om deg selv, din motivasjon for å søke og dine kvalifikasjoner for vervet. Du trenger ikke legge inn full CV og referanser - en kort tekst er nok. Vi gleder oss til å høre fra deg! Etter at du er registrert som søker, kan du logge inn for å se status på dine søknader. Hvis du har søkt flere verv, må du også prioritere hvilket du ønsker mest. Du vil kun få tilbud om ett verv.

Du må registrere deg før du kan søke!

Sponsorer
Festivaler