Personalsjef -Studentmediene
Verv som
Funksjonær
Dette er en indikasjon på hvor mye arbeid vervet innebærer. Et gjengmedlem forventes å jobbe omtrent 10 timer i uken, funksjonærer omtrent 20 timer. Til gjengjeld har funksjonærer har noen flere goder enn gjengmedlemmer.
hos
Studentmediene
Studentmediene (SM)
Er du opptatt av kultur og trivsel?
Personalsjef har sammen med Gjengsjef og velferdsgruppa det overordnede ansvaret for å jobbe med kulturen og trivselen i gjengen. Vervet gir store innflytelses- og utviklingsmuligheter, både for SM som gjeng og organisasjon, men ikke minst for deg selv.
Du får erfaring innen ledelse og får muligheten til å være et medmenneske som ser og støtter andre som trenger det. Stillingen innebærer også at du får utviklet evnene dine til å følge opp personalsaker, ha viktige og til tider krevende samtaler, personalansvar, og forbedre rutinene og kulturen i gjengen. Det er også rom for å utvikle nye måter å gjøre ting på, kanskje ser du forbedringspotensialer og muligheter som kan være med på å hjelpe gjengen med å styrke arbeidsmiljø og trivsel ytterligere!
Arbeidsmengden vil variere i perioder, til tider er det hastesaker som bør håndteres kjapt, mens det på den annen side er saker hvor en får sjansen til å følge opp medlemmer over en lengre periode. Dette er både utfordrende, men også engasjerende, da en får muligheten til å komme tett på veldig fine folk! Vervet kommer med en bli kjent på tvers av seksjoner garanti, som er veldig hyggelig og gøy<3