Informasjon
Restaurant
Arrangementer
Opptak

English
Medlem
Intern
Dette vervet tilhører et lukket opptak, det vil si et opptak som enten er gammelt eller som ikke er åpnet ennå.

Drifts- og kommunikasjonskoordinator

Verv som Gjengmedlem
Dette er en indikasjon på hvor mye arbeid vervet innebærer. Et gjengmedlem forventes å jobbe omtrent 10 timer i uken, funksjonærer omtrent 20 timer. Til gjengjeld har funksjonærer har noen flere goder enn gjengmedlemmer.
hos ISFiT
ISFiT (ISFiT)

Er du den som alltid har oversikt og ser det store bildet?

Sekretariatet er ansvarlig for å administrere alt administrativt i ISFiT, som onboarding, hjelpe med Google Apps og Slack, koordinere kontoroppgaver og lage beredskapsplaner for festivalen. Vi arrangerer også morsomme ting, som for eksempel Ankomstdagen! Når festivalen braker løs driver vi informasjonspunktet der både frivillige og deltakere kan stille sine spørsmål, få hjelp eller bare slå av en liten prat. Sekretariatet samarbeider med alle gjenger i festivalen og passer på at kommunikasjonen går knirkefritt slik at alle involverte får en best mulig ISFIT-opplevelse.

Kanskje er du den som leder an når vennegjengen eller familien drar på reise? Eller er du den som tar initiativ og ser hva som må gjøres – gjerne før andre gjør det? Da er du akkurat den vi i Sekretariat ser etter! Under Arrival Day strømmer både verter, deltakere og andre frivillige til Samfundet. Vi i Sekretariatet har ansvar for å legge til rette for og koordinere programmet slik at det blir en varm, smidig og hyggelig velkomst og opplevelse for alle. I tillegg er det Sekretariatet som setter opp og driver informasjonspunktet under ISFiT-festivalen. Målet vårt er å være en trygg og pålitelig gjeng som legger det beste grunnlaget for at andre skal lykkes. Som en del av vår gjeng får du jobbe “behind the scenes” samtidig som du også får være mer “hands on”. Vi har et tett samarbeid både innad i Sekretariatgjengen vår, så vel som de andre gjengene i festivalen. Vi ser etter deg som er løsningsorientert, som trives med å ha en fot i mange leirer, og som bidrar med det lille ekstra som gjør at andre får den beste festivalopplevelsen.

Du trenger ikke noen forkunskaper for stillingen. Ta gjerne kontakt med meg om det er noe du lurer på! Gleder meg til å høre fra deg <3

Med vennlig hilsen,
Erika Stensby
Head of Secretariat
E-mail: headofsecretariat@isfit.no
Tlf: +47 971 94 108

Søk på dette vervet

Klar til å søke?

Skriv litt om deg selv, din motivasjon for å søke og dine kvalifikasjoner for vervet. Du trenger ikke legge inn full CV og referanser - en kort tekst er nok. Vi gleder oss til å høre fra deg! Etter at du er registrert som søker, kan du logge inn for å se status på dine søknader. Hvis du har søkt flere verv, må du også prioritere hvilket du ønsker mest. Du vil kun få tilbud om ett verv.

Du må registrere deg før du kan søke!

Sponsorer
Festivaler