Informasjon
Lokaler
Arrangementer
Opptak

English
Medlem
Intern

Kommunikasjonsmedarbeider

Verv som Gjengmedlem
Dette er en indikasjon på hvor mye arbeid vervet innebærer. Et gjengmedlem forventes å jobbe omtrent 10 timer i uken, funksjonærer omtrent 20 timer. Til gjengjeld har funksjonærer har noen flere goder enn gjengmedlemmer.
hos Markedsføringsgjengen
Markedsføringsgjengen har fire avdelinger med sine egne arbeidsområder: info, marked, layout og web. Sammen har disse ansvar for Samfundets profil utad, derunder nettsiden www.samfundet.no.

Har du lyst til å vise det som skjer på Samfundet gjennom sosiale medier?

Redaksjonen søker kreative studenter til vervet som kommunikasjonsmedarbeider! I vervet vil du være en av de som har ansvaret for Samfundet på sosiale medier. Vi poster innlegg og videoer på Instagram, skriver om arrangementer på Facebook, og blester det som skjer på huset! Vi har stor kreativ frihet og du kan ta på deg prosjekter du selv synes er gøy! Ansvaret for samfundet.no sine informasjonssider ligger også hos oss. I tillegg står vi for kommunikasjonen gjennom Samfundets ulike plattformer, og ut til pressen. Med andre ord får du være med på å utvikle den digitale markedsføringen av Samfundet på mange ulike måter!

Som kommunikasjonsmedarbeider er du en del av Redaksjonen, en liten og sammensveiset seksjon i en stor og hyggelig gjeng. Gjennom dette arbeidet vil du bli kjent med masse hyggelige og sosiale mennesker i resten av Markedsføringsgjengen. Du blir også del av en arbeidsgruppe som bidrar til sosial og faglig utvikling for hele Markedsføringsgjengen. Om du blir tatt opp hos oss kan du se fram til et supergøy år med hytteturer, interne arrangementer, opptaksfester og mye mer!

Vi leter etter engasjerte og omgjengelige mennesker, og det er absolutt ingen krav om forkunnskaper!
Hvis du har noen store, små eller bittesmå spørsmål må du ikke nøle med å ta kontakt! Send en e-post til redaktor@samfundet.no

Bindingstid: 1,5 år.
Arbeidsmengde: ca. 8-10 timer i uka.

We only accept fluent Norwegian speaking applicants.

Søk på dette vervet

Klar til å søke?

Skriv litt om deg selv, din motivasjon for å søke og dine kvalifikasjoner for vervet. Du trenger ikke legge inn full CV og referanser - en kort tekst er nok. Vi gleder oss til å høre fra deg! Etter at du er registrert som søker, kan du logge inn for å se status på dine søknader. Hvis du har søkt flere verv, må du også prioritere hvilket du ønsker mest. Du vil kun få tilbud om ett verv.

Du må registrere deg før du kan søke!

Sponsorer
Festivaler