IT-Funksjonær
Verv som
Funksjonær
Dette er en indikasjon på hvor mye arbeid vervet innebærer. Et gjengmedlem forventes å jobbe omtrent 10 timer i uken, funksjonærer omtrent 20 timer. Til gjengjeld har funksjonærer har noen flere goder enn gjengmedlemmer.
hos
IT-komiteen
IT-komiteen (ITK)
IT på høyt nivå med lav terskel!
IT på høyt nivå med lav terskel!
IT-Komitéen er gjengen som driver Samfundets og UKAs IT-tjenester. Gjengen er en liten og sosial gjeng med 10-15 funksjonærer, samt et knippe aktive tidligere medlemmer.
På Samfundet er vi for ansvarlig drift av IT-infrastrukteren, koordinere og utvikle IT-systemer til intern og ekstern bruk - og hjelper til ved arrangementer på det runde røde.
Arbeidsoppgavene dine som ITK-funksjonær består blant annet i å drifte servere, trekke nytt nettverk, utvikle og vedlikeholde IT-systemer, drive brukerstøtte og mye annet. Disse oppgavene bringer deg mye rundt på Huset og byr på mange spennende utfordringer.
Å være en del av IT-Komitéen gir ikke bare faglig utvikling, men byr også mye på det sosiale. Blant annet drar vi hyttetur, blåtur, konserter, arrangerer internfester, samt mye mer!
Det første halvåret brukes til opplæring, så tidligere erfaring med drift eller utvikling er ikke så viktig. Det viktigste er at du har lyst til å lære masse nytt.
Om du har lyst til å lære praktisk IT på høyt nivå med lav terskel i en hyggelig, tett og sammenknyttet gjeng, bør du søke ITK!
Lenker
Sjekk oss ut på instagram for et innblikk i komitéen instagram.com/itkomiteen
For mer info og kanskje et easter egg eller to: itk.samfundet.no/opptak
Hvis du har er nysgjerrig på systemene våre, kan du ta en titt her: itk.samfundet.no/dok
Slå av en prat på #samfundet på OFTC
Annen nyttig informasjon
Vervet i IT-Komitéen er et funksjonærverv med en bindingstid på 2,5 år. Det innebærer at du møter opp fysisk på arbeidskveldene hver mandag og torsdag, i tillegg til å delta på møtene.
For mer informasjon, ta kontakt med opptaksansvarlig Ari Maman:
arim@samfundet.no, Tlf: 46612898
Ikke nøl med å ta kontakt ved eventuelle spørsmål eller ønske om mer info!
We only accept fluent Norwegian speaking applicants.