Digital media-ansvarlig for Studentenes Fredspris
Verv som
Gjengmedlem
Dette er en indikasjon på hvor mye arbeid vervet innebærer. Et gjengmedlem forventes å jobbe omtrent 10 timer i uken, funksjonærer omtrent 20 timer. Til gjengjeld har funksjonærer har noen flere goder enn gjengmedlemmer.
hos
ISFiT
Den Internasjonale Studentfestivalen i Trondheim (ISFiT)
Utforme og produsere innhold til nettside, SoMe og mer digital media.
Vi søker en gira medieprodusent til Studentenes Fredspris (SPP). Som Digital medie-ansvarlig vil du ha ansvar for utforming og produksjon av den digitale profilen til studentenes fredspris. Du vil kunne ha ansvar for sosiale media, nettsiden, og andre initiativ for å kommunisere hvor kult SPP er!
SPP Comms er en liten gjeng, og vi søker deg som vil komme med innspill og initiativ, og som selv ønsker å ta del i en tett gruppe som sprer det gode ord om prisen, og har det veldig gøy samtidig:-)
Vi mottar også søkere som ikke passer stillingsbeskrivelsen perfekt, men som har interesse og ideer for hvordan de kan bidra.