Nestleder transport
Verv som
Gjengmedlem
Dette er en indikasjon på hvor mye arbeid vervet innebærer. Et gjengmedlem forventes å jobbe omtrent 10 timer i uken, funksjonærer omtrent 20 timer. Til gjengjeld har funksjonærer har noen flere goder enn gjengmedlemmer.
hos
ISFiT
Den Internasjonale Studentfestivalen i Trondheim (ISFiT)
Få transport logistikken til å gi mening
Har du lyst til å være med på å skape tidenes festival?
Er du glad i å skape gode opplevelser, jobbe med mennesker og få ting til å skje? Da kan dette være vervet for deg!
Som nestleder i transportstyret får du være med på å planlegge og gjennomføre en hele transportlogistikken for hele festivalen
I rollen får du samarbeide med mange forskjellige deler av ISFiT og være med på å utvikle noe helt fra bunnen av. Det er et verv med masse rom for kreativitet, initiativ og morsomme ideer – samtidig som du får bli en del av et sosialt og engasjert team.
Ingen erfaring kreves – det viktigste er at du har lyst til å bidra og skape noe skikkelig bra sammen med oss.
Har du spørsmål? Bare spør!
Med vennelig hilsen,
Head of Transport
Ida Woll Haga
ida.haga@isfit.no
+47 46771715