Sosialansvarlig (Studentenes Fredspris)
Verv som
Gjengmedlem
Dette er en indikasjon på hvor mye arbeid vervet innebærer. Et gjengmedlem forventes å jobbe omtrent 10 timer i uken, funksjonærer omtrent 20 timer. Til gjengjeld har funksjonærer har noen flere goder enn gjengmedlemmer.
hos
ISFiT
Den Internasjonale Studentfestivalen i Trondheim (ISFiT)
Er du personen som får mennesker til å føle seg velkomne, liker å samle fol
Er du personen som får mennesker til å føle seg velkomne, liker å samle folk og tilrettelegging for både gøy og inkludering? Da kan du være vår neste sosialansvarlig for Studentenes Fredspris!
Som sosialansvarlig blir du en del av SPP Admin, men arbeider for å skape et inkluderende og sosialt miljø på tvers av hele SPP. Du får en viktig rolle i å knytte sammen frivillige fra forskjellige prosjekter og bidra til at alle føler seg som en del av det samme fellesskapet. Det er helt lov å ikke ha mye erfaring fra tidligere, det viktigste for oss er at du er engasjert og ønsker å bidra!
Dine hovedoppgaver
- Planlegge sosiale aktiviteter og samlinger for hele SPP
- Skape møteplasser mellom de ulike prosjektene og teamene
- Følge opp trivsel og bidra til et trygt og støttende miljø
- Markere gode grunner til å feire
Hvorfor bør du søke?
Du får stor frihet til å forme det sosiale miljøet i Studentenes Fredspris og lage hyggelige, sosiale arrangementer. Du får erfaring med planlegging, kommunikasjon, inkludering og ikke minst kos<3
Send en kort søknad hvor du forteller hvorfor du ønsker å bli sosialansvarlig, og hvilke ideer og kvaliteter du vil ta med deg inn i rollen.
Har du spørsmål eller er nysgjerrig på vervet? Gleder meg til å høre fra deg! <3