| Area | Storsalen |
| Organizer | Styret
Styret
|
| Date | 14. February |
| Time | 18:00 - 20:00 |
| Ticket | Ticket included with entrance |
| Age limit | 18 years |
Samfundsmøte: Happy Valentines?
This event will be held in Norwegian
Aldri har vi hatt så mange måter å møte hverandre på, og aldri har det vært så mange saker i media om unge voksne som ikke får seg kjæreste. Er det slik at nordmenn har blitt for kresne, funnet andre interesser eller er det rett og slett den nye datingskulturen som setter kjepper i hjulene for unge nordmenn? Vi får besøk av blant annet datingforsker Marius Stavang for å snakke om nettopp dette.
Under Samfundsmøte vil vi også arrangere Spleis en Tjommi! Har du kanskje en venn som er en ensom ulv og som trenger en liten ekstra hjelp ut på markedet? Eller kanskje du bare vil pitche en som trenger litt mer kjærlighet og oppmerksomhet. Bli med på spleise din tjommi, påmelding her.
Du får 3 minutter på scene til å presentere vennen din for publikum, som den fangsten hen er. Fortell hva som gjør hen unik, og hvorfor akkurat din venn er drømmepartneren.
Kom på Valentines-Samfundsmøtet 14. Februar for å høre om norsk liggekultur, datingapper, hvorvidt vi har blitt dårligere på dating og hvorfor det er så mange single i Norge i dag! Og ikke minst for å pitche din venn eller møte din fremtidige partner?
Informasjon om arrangementet
Dørene åpner 17:45. Inngang gjennom hovedinngangen. Arrangementet er gratis for medlemmer, og 50 kr for ikke-medlemmer. Billetter kjøpes i døren.
Møtet streames på Samfundets YouTube-kanal. Møtet blir også lastet opp i sin helhet på YouTube-kanalen i etterkant
Sakspapirer finner du her
For bordreservasjoner, send mail til styret-bordreservasjon@samfundet.no.
For å pitche din venn gjør du det her
Presse? Kontakt styret-presse@samfundet.no.
Events at the Student Society can be adapted for visitors with movement and hearing impairment. See here for more information.